Ринок пральних машин різноманітний, що ускладнює вибір. Виробники пропонують широкий асортимент техніки, яка відрізняється технічними характеристиками, розмірами, функціональними можливостями тощо. На що саме потрібно звертати увагу в першу чергу?
Щоб придбати оптимальну пральну машинку, яка впорається з поставленим перед нею завданням, ми розглянемо найосновніші критерії вибору.
Офтоп: очистити пральну машину від цвілі можна, дотримуючись порад – odessa-remont.com.ua/kak-ochistit-stiralnuyu-mashinu-ot-pleseni
Зверніть увагу, що критерії поділено на першорядні та другорядні, але це не означає, що другі є не так важливими. Слід зважати на всі моменти, але насамперед звертати увагу на найосновніші.
Частенько покупці при виборі будь-якої техніки відштовхуються тільки від дизайну та вартості девайса, а потім уже враховують виробника і технічні характеристики. Це може стати основою для купівлі за завищеною ціною неякісної техніки, яка навіть не буде справлятися зі своїми функціями.
Де виплануєте встановлювати пральку і яка площа є доступною в кімнаті? Відповіді на ціпитання проллють світло на те, яка пралька вам годиться. Подумайте, в якому саме місці планується встановлення машинки. Пральки діляться за типом завантаження білизни на:
Фронтальні пральки представлені у двох типах:
Фронтальні моделі, залежно від габаритів, бувають: стандартними, вузькими, компактними (розміри менші стандартних). При виборі техніки обов’язково заміряйте місце встановлення, перевіряйте, чи є простір для відкриття дверцят уперед, чи вистачає глибини ніші тощо.
Тип двигуна впливає на експлуатаційний термін машинки, на вартість, а також на рівень шуму, електроспоживання.
Клас енергоефективності зазначається кожним виробником. У технічних параметрах прописується латинська літера, що показує клас. А – це найвищий клас енергоефективності, G – найнижчий.
Позначення класу прання та віджиму аналогічні системі кваліфікації з енергоефективності. Що вища літера за алфавітом, то економічнішою є модель. Враховуйте клас віджиму, оскільки це впливає на рівень вологості речей після прання. Найкращий результат – це не менше 45%, 90% – це найгірший. Середня кількість обертів при віджиманні у більшості пральок – 1000 тис. за 1 хвилину.
Використовуваний матеріал для виробництва бака впливає на тривалість експлуатації та вартість обслуговування пральки.
На обсяг завантаження впливають габарити пральки. Що більша машинка, то вищий максимальний обсяг завантаження. Відповідно, це потрібно брати до уваги, купуючи вузьку пральку або вбудовану модель. Що ж до обсягу, то потрібно відштовхуватися відразу від кількості мешканців будинку або квартири, від того, чи є діти. Кількість речей моментально збільшується в рази, якщо в родині є маленькі діти.
Параметр впливає на комфорт під час експлуатації пральки. На нього потрібно звертати увагу особливо, якщо йдеться про вбудовану модель на кухні або якщо ви плануєте прати речі вночі. У технічних характеристиках цей показник прописується в дБ, але врахуйте, що часто зазначається шум під час прання і при віджиманні. Що нижча цифра, то краще. Максимально тиха пралька дорожча в ціні. Середній показник рівня шуму – 40-75 дБ.
Так само важливими є критерії, які вимагають уваги з боку покупців. Вони змінюються залежно від персональних уподобань і бюджету.
Бренди умовно діляться на бюджетний сегмент, середній і люксовий. У кожному сегменті є свій поділ за цінниками. Залежно від цього змінюється вартість техніки. Що популярніший виробник, то вища ціна. При виборі виробника обов’язково звертайте увагу на якість складання, використовувані комплектуючі, тривалість гарантійного терміну, потім уже додаткові функції й дизайн пральної машинки.
До бюджетного сегменту належать такі бренди, як: Delfa, Daewoo, Liberton, Saturn. Це недорогі пральки з механічним управлінням, вельми шумні, але здатні впоратися з головним завданням.
Середній сегмент – це представники таких брендів, як Samsung, LG, Candy, Indesit, Hotpoint-Ariston, Gorenje, Siemens, Whirlpool та інші. Функціональніші моделі, великий модельний ряд, якісна сервісна підтримка, цінова політика дуже гнучка.
Лідерами на ринку пральок вважаються бренди: AEG, Bosch, Siemens, Electrolux. Ціна більша, якість вища, техніка надійніша. Техніка преміум-класу – цеAsko, Smeg, Miele. Тут ціна на порядок вища, але ви платите за бренд і високу якість продукції, дизайн.
Механіка – управління здійснюється за рахунок повороту ручки, натискань кнопок. Найпростіший і найдешевший варіант, оскільки потрібно виставляти всі параметри для пранняв ручну.
Електроніка – це автоуправління з широким переліком режимів. Недолік – це дорогий ремонт.
Сенсор – частіше використовується у пральках з електронним типом управління. Стильний, простий у використанні, легко чиститься, часто буває з комбінацією у вигляді поворотної ручки. Мінус – висока вартість.
Віддалене – управління ґрунтується на можливості активізувати роботу пральки на відстані за допомогою Wi-Fi, через смартфон. Досить встановити на телефон спеціальну програму.
Кількість функцій та режимів здатна вплинути на кінцеву вартість машинки. Треба ретельно подумати, які саме опції вам потрібні, якими режимами ви користуватися не будете. Є справді корисні програми прання. Наприклад, за режим обробки парою, сушіння належить переплатити. Вони актуальні, коли в сім’ї є діти і алергіки або якщо у квартирі немає місця для сушіння. За захист від протікання або контроль піни краще доплатити – це можливість уникнути затоплення квартири.
Сегодня, 22 ноября, в Одессе наблюдается мощный ветер, который привел к падению деревьев и повреждению… Read More
Руслан Тимченко пошел среди первых защищать Украину добровольцем. Сначала попал на Николаевское направление, затем —… Read More
Преподаватели проводят лекции в бомбоубежищах, студенты учатся из окопов, но конкурсы и престиж вуза растут,… Read More
На спуске Виталия Блажко скоро начнется строительство новой дренажной системы. С 23 ноября 2024 г.… Read More
Мы живем во время исторических событий. 10 лет Революции Достоинства, 20 лет Оранжевой революции, годовщины… Read More
К руководству предприятия обратились сотрудники областной станции переливания крови с просьбой сдать кровь для нужд… Read More