У ніч із суботи, 29 жовтня, на неділю, 30 жовтня, Україна перейде на зимовий час. О 4:00 ранку, стрілки годинника потрібно буде перевести на годину назад.
Нагадаємо, що більшість електронних пристроїв перейдуть на зимовий час самостійно, але механічні або не підключені до Інтернету треба переводити вручну.
За даними вчених, сезонне переведення годинника негативно впливає на здоров’я, оскільки змінює біологічні ритми людини. Тому не дивуйтеся, якщо це викликає загострення хронічних хвороб або порушення сну.
Щоб уникнути негативних наслідків, у цей період рекомендується раніше лягати спати, повноцінно харчуватися, більше гуляти на свіжому повітрі.
Нагадаємо, переведення годинника в Україні здійснюється двічі на рік з 1996 року згідно з постановою Кабінету міністрів «Про порядок обчислення часу на території України». Час переводять на літній (у березні – на годину вперед) та зимовий (у жовтні – на годину тому).
Тим часом, 26 березня 2019 року Європейський парламент проголосував за відміну сезонного переведення годинників, починаючи з 2021 року. Тоді в Україні заявили, що мають намір зробити аналогічно. Однак зараз питання, чи скасують в Україні сезонний переведення годинників, залишається відкритим.
В Одесі 49-річна водійка автомобіля «Ssang Yong» наїхала на жінку, яка переходила проїжджу частину і… Read More
Доброго ранку, друзі! Почніть свій день з посмішки - ми підготували для вас свіжу порцію… Read More
Привоз в останню декаду листопада: легкий дощик, «тяжкий» вітерець. Людей (чи так здалось) менше, аніж… Read More
Що святкують в Україні та світі 22 листопада. Історичні події, пам'ятні дати, народження відомих людей… Read More
Церковне свято сьогодні, 22 листопада. Розповідаємо, пам'ять яких святих вшановують православні віряни в цей день,… Read More
У п'ятницю, 22 листопада, магнітосфера Землі буде в спокійному стані. Магнітних бур не очікується. Read More