Новини партнерів

Як вчать англійську поліглоти: корисні лайфхаки та поради початківцям

Перше, що слід зрозуміти: не існує особливого секрету, який допомагає поліглотам вчити та знати багато мов. Проте всі вони об'єднані любов'ю до іноземних мов, а також готовністю витрачати час на їхнє вивчення. Для кожного навчання проходить по-різному.

Єдиного методу поліглотів для англійської чи іншої мови немає. Кожен спосіб вивчення свій. Так чи інакше, англійські курси для початківців чудово доповнять представлені в цій статті поради.

Хто такий поліглот?

Поліглотом називають людину, яка знає кілька мов. Не означає, що треба володіти ними всіма вільно, але, як мінімум, на середньому рівні. Тому кожен поліглот зможе дати поради про те, як вивчати мови.

Від інших людей вони не відрізняються нічим, крім сильної мотивації та залізної завзятості. Плюс, з кожною вивченою мовою освоювати нову стає простіше. Таким чином, поліглотом може стати кожен.

Корисні поради для вивчення англійської

Якщо хочеться розширити власні горизонти, напевно варто прислухатися до тих, хто вже досяг успіху в цій справі. Далі зібрано кілька корисних порад від поліглотів з вивчення мови, якими нескладно скористатися.

Починати з коротких діалогів

Якщо докладати зусиль, розмовною мовою можна опанувати за кілька місяців. Читаючи книги, слухаючи аудіо або використовуючи інші матеріали відповідного рівня. Також буде корисно складати власні короткі діалоги. Вже в перші тижні можна буде освоїти таким чином словниковий запас, який становить близько половини розмовної мови.

Однак, варто також зазначити, що йдеться саме про повсякденну розмовну мову. Природно, що для вивчення всіх аспектів мови, заглиблення в граматику та досягнення вищого рівня доведеться витрачати більше часу.

Тренувати вимову відразу

Займаючись вивченням мов, з часом можна поповнити словниковий запас або покращити знання граматики. Однак досконально виправити вимову не вийде, якщо спочатку вона буде поставлена ​​неправильно. Ось чому роботу над ним потрібно розпочати вже з перших уроків.

Ідеальний варіант для практики – займатися по можливості з носіями мови, слухати їх і повторювати за ними.

Читати небагато, а з розумом

Ще один цікавий спосіб, як вчать мови поліглоти. Зрозуміло, читання важливе вивчення іноземної мови. Проте основна користь над кількості прочитаного матеріалу, а його якості. Щоб читання було цікавим, бажано вибирати книги на теми, що збігаються з інтересами студента, а також – відповідні для поточного рівня. Це дозволить підтримувати внутрішню мотивацію.

Заговорити якнайшвидше

Теорія важлива, але не можна забувати про практику. Якщо хочеться вивчити розмовну мову якнайшвидше, то вкрай важливо і впроваджувати в ужиток розмовну мову якнайшвидше. Така можливість завжди знайдеться, навіть якщо не вдається поїхати за кордон. Можна знайти собі співрозмовника-іноземця в мережі, репетитора або просто когось зі свого оточення, хто добре знає англійську.

Зосередитись на навчанні

Існує чимало міфів про прискорене вивчення англійської. Наприклад, навчання уві сні, спосіб 25-го кадру… Але реальність така, що мову не вдасться вивчити, не доклавши жодних зусиль. Тому не варто витрачати час на дешеві пустушки – краще приділити його реальним структурованим програмам.

Чи підійдуть усім поради від поліглотів

Ці поради від поліглотів однаково добре підійдуть і тим, хто хоче прискорити процес навчання, і тим, кому нема куди поспішати. Однак у будь-якому випадку буде корисним ставити певні цілі та час від часу відстежувати свій прогрес. Це дозволить підтримувати мотивацію та не сходити з наміченого шляху. Навіть невеликі покращення – це вже привід для радості. Як видно, вони мають різні способи вчитися. Але головне, як вчать англійські поліглоти – отримуючи задоволення від процесу та досягнення нових результатів.


*на правах реклами

Share

Recent Posts

  • Новини

День Сухопутних військ та працівників роздрібної торгівлі: які свята відзначають 12 грудня

Сьогодні, 12 грудня 2024 року, 1023-й день війни в Україні. До Нового року лишається 19… Read More

2024-12-12
  • Новини

Церковне свято 12 грудня: традиції, прикмети та заборони у день святого Спиридона Триміфунтського

Сьогодні, 12 грудня 2024 року, православна церква згадує за новим церковним календарем (25 грудня за… Read More

2024-12-12
  • Новини

Магнітні бурі 12 грудня: перевірте рівень небезпеки

Сьогодні, 12 грудня, очікуються невеликі геомагнітні збурення, які не матимуть істотного впливу на людей. Read More

2024-12-12
  • Новини партнерів

Будівельні пилососи: навіщо вони потрібні і чим відрізняються від звичайних

Прибирання сміття на будівництві - це нескінченний процес, який виконується постійно в процесі роботи. Будівельні… Read More

2024-12-12
  • Новини

В Одесі водій автобуса збив на смерть 90-річну бабусю

В Одесі поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП у Хаджибейському районі міста, коли під колесами автобуса… Read More

2024-12-11
  • Статті

Як отримати «тисячу Зеленського» через «Укрпошту»?

У грудні 2024 року «Укрпошта» почала виплачувати тисячу за програмою «Зимова єПідтримка». Отримати її можуть… Read More

2024-12-11