Весна – це важливий період для кожного аграрія та городника. У цей час потрібно підбирати посівний матеріал, готувати ґрунт та займатися посадкою. Якщо планується посадка насіння у відкритий ґрунт, то на перших позиціях у списку культур часто опиняються огірки.
Це одна з найпопулярніших рослин в Україні, плоди якої використовуються для різних цілей. Щоб отримати багатий урожай, спочатку потрібно підібрати якісний посевмат. Відмінним варіантом стане високоврожайне насіння огірків від виробника Libra Seeds. Після цього можна розпочинати посадку. У підготовленому матеріалі розповімо, як це правильно зробити.
Процедура передбачає 3 види дій: відбір, знезараження та прогрівання. Перше полягає в огляді та видаленні зіпсованих одиниць. Наприклад, дрібних, пошкоджених та з плямами. Перед тим, як садити огірки в ґрунт, насіння також знезаражують у розчині марганцівки. Для підвищення схожості їх прогрівають.
Час посадки залежить від погодних умов. Головним чинником у разі є температурний режим. Огірки належать до категорії теплолюбних культур, тому не потрібно поспішати сіяти огірки у відкритий ґрунт.
Оптимальні умови для проростання складаються в момент коли середньодобовий показник досягає приблизно 13-15 градусів і не опускається нижче. В іншому випадку з’являться рідкісні сходи або їх не буде. Важливо, щоби на таку температуру прогрілася і земля. Визначають це за допомогою термометра розміщеного на глибині близько 10 см.
Вирішивши висаджувати культуру безрозсадним способом, дотримуйтесь кількох рекомендацій. Посіяти насіння огірків у ґрунт можна у травні. Неважливо, на початку місяця чи середині. Головне, щоб температура досягла оптимальних показників. Не забудьте підібрати правильну ділянку. Він має бути відкритим, щоб рослини отримували багато сонячного світла.
Додатковим чинником є захист вітру. На затінених та вітряних зонах культури практично не проростають. Для кращого результату вибирайте грунт, на якому зростала цибуля, картопля або буряк. У процесі враховуйте поради щодо відстані між насінням, глибини та інших особливостей.
Позначка F1 на упаковці означає, що гібрид перед вами. Посівний матеріал такого типу відрізняється підвищеними показниками стійкості та схожості. Йому не потрібна додаткова обробка як замочування. Процедура забезпечить зворотний ефект та погіршить властивості. Замочування рекомендують в основному для матеріалу, зібраного вручну з власного городу.
Якщо бажаєте висаджувати огірки в ґрунт без розсади, тоді робіть борозни на глибину не більше 4 см, але й не менше 2 см. Це оптимальний показник для нормального проростання посівного матеріалу. У надто глибоких борознах він не зможе пробитися, а у разі надто дрібних ямок насіння може змитися дощем.
Спочатку підготуйте необхідну кількість насіння із розрахунку 2-3 штуки на одну лунку. Кожну одиницю поміщайте у ґрунт на невеликій відстані один від одного – від 5 до 10 см.
Визначайте показник самостійно залежно від площі ділянки, виділеної під культуру. Лунки рекомендують робити з відривом 70 див.
Швидкість появи сходів залежить від кліматичних умов, особливо температури. Якщо тривалий час вона підтримуватиметься в межах від 15 до 18 градусів, тоді перші паростки побачите приблизно через 10-12 днів. У разі настання спекотного сезону з денними максимумами від 23 до 27 градусів, проростання починається на 4-5 день.
Найкращим рішенням є вибір професійної продукції від перевіреного виробника.
У цьому випадку не потрібно робити жодних додаткових дій для покращення схожості. Єдиним чинником є вибір правильного моменту посадки, і навіть регулярний повноцінний догляд. Зокрема, активний полив у разі потреби.
Джерело: libraseeds.com.ua
*на правах реклами
Що святкують в Україні та світі 22 листопада. Історичні події, пам'ятні дати, народження відомих людей… Read More
Церковне свято сьогодні, 22 листопада. Розповідаємо, пам'ять яких святих вшановують православні віряни в цей день,… Read More
У п'ятницю, 22 листопада, магнітосфера Землі буде в спокійному стані. Магнітних бур не очікується. Read More
У сучасному світі стабільний та швидкісний інтернет дуже важливий для виконання бізнес-завдань та повсякденного користування.… Read More
В Одесі правоохоронці затримали завідувачку одного з відділень "Дитячої міської клінічної лікарні №3". Її підозрюють… Read More
22 листопада 1954 року, тобто рівно 70 років тому «скопитився» Андрій Януарович Вишинський. «Фі!», —… Read More