Телевізор давно перестав бути головним джерелом новин, а багато хто взагалі викинув старі телеприймачі з великими кінескопами й не стали купувати нові плоскі телевізори. Смартфони та комп'ютери їх замінили, а телевізор став родзинкою для нечастого ефектного перегляду кіно. Тому купувати його варто саме із прицілом на фільми.
У цій статті розповімо про 5 критеріїв, які відчутно покращать перегляд фільмів на телевізорі.
Купити телевізори в Одесі можна, наприклад, у магазині Comfy. Це найбільша в Україні торговельна мережа з продажу телевізорів, доступних у великому асортименті, а також побутової техніки та різної дрібної електроніки.
Розмір екрана телевізора – це, мабуть, перше, з чим варто визначитися. Будь-що рекомендувати тут не вийде т.к. все суто індивідуально і впирається у два показники: бюджет та фізичний простір для його встановлення.
Проте варто врахувати, що для невеликої кімнати встановлення телевізора з великою діагоналлю може виявитися поганою ідеєю, викликати ефект перенасиченості й навіть дискомфорт під час перегляду. Схожий ефект може виникнути, якщо грати на приставці (якщо планується) поблизу великого екрана.
В іншому ж ефект від перегляду контенту збільшується пропорційно діагоналі екрана телевізора.
За соковитість зображення, що передається, відповідає технології дисплеїв. Сьогодні можна виділити три основні, на які варто звернути увагу:
Поточні технології ще не зробили крок далі дозволу в 4К. Безперечно, відео в такому форматі достатньо, але переважна маса контенту поширюється в діапазоні Full HD (1080p) та 4K (Ultra HD).
Наймасовіший формат на сьогодні — Full HD (1080p), але йому залишилося недовго. Технології стрімко розвиваються і все частіше ми зустрічатимемо саме 4К.
В іншому ж, для перегляду стрімінгових сервісів, на кшталт Netflix, Megago та інших, дозволу в 1080р буде цілком достатньо.
Якість звуку телевізора відіграє важливу роль у загальному враженні від перегляду. Будь-який фахівець із звуку порекомендує підключати зовнішню аудіосистему типу 5:1 або 7:1. Навіть середня за якістю така акустика виграватиме у вбудованих у телевізор колонок.
Але вбудовані акустичні системи можуть бути різної якості та потужності і з кожним днем стають все кращими. Тому рекомендуємо звертати особливу увагу на якість звуку.
Сучасні телевізори підтримують різні аудіоформати та технології обробки звуку, такі як Dolby Atmos та DTS:X. Вони можуть імітувати просторове звучання систем 5:1, коли частина звуку відтворюється за глядачем.
Добре подумайте, чи плануєте ви підключати до телевізора зовнішні пристрої, на зразок, ТВ-приставки, ігрової приставки, ноутбука або USB-накопичувача. Зазвичай телевізори оснащуються базовими портами HDMI і USB, але зайвий раз перевіряти ще раз і переконатися в їхній достатній кількості не завадить.
*на правах реклами
У сучасному світі стабільний та швидкісний інтернет дуже важливий для виконання бізнес-завдань та повсякденного користування.… Read More
В Одесі правоохоронці затримали завідувачку одного з відділень "Дитячої міської клінічної лікарні №3". Її підозрюють… Read More
22 листопада 1954 року, тобто рівно 70 років тому «скопитився» Андрій Януарович Вишинський. «Фі!», —… Read More
У частині Приморського району Одеси у п'ятницю, 22 листопада 2024 року, тимчасово відключать воду. Причина… Read More
В ЮНЕСКО дали відповідь на гучний «Одеський лист», в якому противники деколонізації топонімів, названих на… Read More
Завтра, у п'ятницю, 22 листопада 2024 року, в Україні та, зокрема, в Одесі та Одеській… Read More