Новини партнерів

“Ведмежий” ринок: як криптовалюти залишаються на плаву

У той час як багато хто починає гонки на ведмежому ринку і намагається зібрати те, що залишилося після краху, деякі задаються питанням, яким має бути наступний крок. Як би не було привабливо відступити, ринок ще ніколи не перебував у більш сприятливому стані, пропонуючи новачкам шанс вибрати криптовалюту з перспективним довгостроковим прибутком.

Коли виникає питання про те, яку криптовалюту вибрати, Ethereum (ETH) є очевидним варіантом. Купити валюту або перевести Ефіріум у гривні радимо через криптообмінник Crybex. Незважаючи на важкі наслідки ведмежого ринку для криптовалюту, Ethereum (ETH) останнім часом демонструє тенденцію, характерну бичачому ринку. The Merge мережі Ethereum викликало великий ажіотаж серед учасників ринку. Деякі вважають цю подію каталізатором бичачого ринку, в той час як інші вважають, що ціна ETH може зіткнутися з короткостроковими перешкодами, які призведуть до падіння. Швидкість падіння ціни ETH стає стабільною, що вказує на добрий час для вивчення ведмежого ринку.

Крім Ефіру на ринку набирають обертів і токени з меншою популярністю, такі як Dogeliens (DOGET) та DeFi Coin (DEFC). Перший токен DOGET – проект, який був розроблений з метою надати людям живу криптовалюту, здатну викликати такий самий ажіотаж, як і монети-меми, такі як Shiba Inu (SHIB) та Dogecoin (DOGE). DeFi Coin ще не досягла масової популярності, але вона є токеном із найбільшим потенціалом на крипто-ведмежому ринку. Ця криптовалюта є рідною валютою децентралізованої біржі DeFi Swap (DEX), яка дозволяє користувачам обмінюватися, робити ставки та отримувати прибуток від фермерських послуг. В даний час цю криптовалюту можна придбати на BitMart, одній з провідних бірж галузі, за ціною 0,123467 дол. за токен.

Як справи у Біткоіна

В умовах ведмежого ринку BTC все ще залишається першим у списку криптовалют як за вартістю, так і за популярністю. 2022 року ціна Біткоїна (BTC) зіткнулася зі значним знижувальним тиском, і зараз головний цифровий актив намагається втриматися на рівні $19 000.

Хоча оновлення “The Merge” у мережі Ethereum ініціювала “стрибок” на ринку – BTC досяг $22 000, Ethereum націлився на $2 000, а криптовалюти загалом додали близько 20% до своєї вартості, – Біткоїн все одно втрачає цінність. Багато інвесторів, які чекали “пожвавлення” на ринку, поспішають виводити нагромаджені Біткоїни у гривні, долари, євро та ін. Інвестиції в BTC здаються менш прибутковими, оскільки в даний час криптовалюта знаходиться в розпалі ведмежого ринку. Ті, хто інвестував 5 місяців тому, станом на 20 березня 2022 року зазнали збитків у розмірі 24%, тоді як з моменту свого піку на рівні $69 044,77 криптовалюта впала на 44,6%.

На жаль, в умовах відсутності припливу коштів та фундаментальних змін у монетарній політиці, настрої на ринку залишаться незмінними до кінця вересня.

Share

Останні статті

  • Новини партнерів

Gepur: якісний жіночий одяг від українського виробника

Вперше про український бренд модного одягу Gepur заговорили відразу після презентації першої колекції майже 15… Читати далі

2024-09-23
  • Новини

Погода в Одесі 23 вересня: бабиному літу – бути?

За прогнозами синоптиків, завтра, у понеділок, 23 вересня 2024 року, в Одесі та Одеській області… Читати далі

2024-09-22
  • Новини

Одеситів запрошують безкоштовно перевірити слух: де і коли

Завтра, у понеділок, 23 вересня 2024 року, у медичних установах Одеси пройде День профілактики та… Читати далі

2024-09-22
  • Статті

На скільки зростуть пенсії і чи будуть пільги у 2025 році?

Ухвалено проект бюджету на 2025 рік. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, пріоритет бюджету – це… Читати далі

2024-09-22
  • Новини

Одеські нацгвардійці отримали цінний подарунок від польських партнерів

Гвардійці 11-ї бригади імені Михайла Грушевського Південного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України отримали автомобіль подарунком… Читати далі

2024-09-22
  • Статті

Месники із Савранського лісу: як на Одещині діяли партизани під час Другої Світової

У роки Другої світової війни Одещина, частини Вінниччини та Миколаївщини з 19 серпня 1941-го до… Читати далі

2024-09-22