Повторне використання текстилю приносить неймовірну користь для довкілля. Перероблена тканина – це матеріал, виготовлений із відходів, які переробляються на нові волокна для створення полотна. Такий варіант цілком може замінити традиційні синтетичні тканини.
Перероблений поліестер так само міцний, як і первинний, тому обидва мають однакову консистенцію, еластичність, вбирання вологи та стійкість кольору. Також, завдяки виробничому процесу, він набагато стійкіший і нешкідливий для навколишнього середовища, ніж первинний поліестер.
Екологічність стає все більш важливою темою у текстильній промисловості, тому тепер і компанія “Текстиль-Контакт” може запропонувати широкий асортимент тканин, виготовлених із перероблених волокон. У нас можна купити жаккард, блузкову тканину, жаккардові полотна та кілька видів тканини з малюнком. У їх складі містяться перероблена бавовна, старі ПЕТ матеріали і поліестер, що вже раніше використовується (у різному відсотковому співвідношенні). Співробітники компанії повністю підтримують світове співтовариство із безпеки та захисту природних ресурсів і планують не зупинятися на досягнутому, наполегливо працювати над розширенням асортименту ідентичної текстильної продукції.
Переробка відходів заощаджує як цінну сировину, так і багато хімічних речовин. З одного боку, при виробництві утворюється менше відходів, з другого – потрібно менше енергії, ніж створення нових речовин.
Тканини з вторинної сировини мають свої особливості:
Жаккард – це всім відома тканина, яка має привабливий і аристократичний зовнішній вигляд. Матеріал є популярним для створення предметів декоративної прикраси інтер’єру. Жаккард, який виготовлений з вторинної сировини, складається на 70% з поліестеру і на 30% з натуральної бавовни. Комбінація волокон забезпечує жаккарду відмінні експлуатаційні властивості, він міцний, пластичний, зручний у роботі: як при розкрої, так і пошиття виробів. Популярні параметри жаккарда з вторинної сировини складають щільність 200-240 мг/кв.м., а також ширину в 285 сантиметрів.
Інтернет-магазин Текстиль-Контакт представляє увазі покупців перероблену тканину в лінійці популярних кольорів, серед яких: нейтральне бежеве, унікальне молочне та стильне сірий. А також із малюнками, які приємні для очей, не строкаті та не відволікаючі. Такі зображення мають класичний стиль: рослинні мотиви, геометрія та абстракція. Список застосувань полотна з вторинної сировини великий: його можна використовувати при пошитті постільної білизни, штор, портьєр. Обов’язково купують полотна і для покривал, декоративних скатертин, наволочок і багатьох інших предметів декоративного прикраси будинку. Віконне оздоблення з переробленого матеріалу надійно захистить приміщення від зайвого сонячного випромінювання та забезпечує привабливий вигляд будь-якому інтер’єру.
Аристократичний вигляд передає відчуття розкоші і тому дуже популярним серед текстильної продукції. Ціна на жакардову тканину з вторинної сировини в каталозі Текстиль-Контакт дуже демократична, а при покупці обсягом більше 20 метрів, стає ще приємнішою.
Матеріал складається з поліестеру на 70% та переробленого ПЕ на 30%. Основні характеристики становлять щільність 95 мг/кв.м., а також ширину полотна 145 сантиметрів. Такі показники зручні при пошитті жіночих блуз, чоловічих сорочок та інших предметів одягу, навіть для суконь і сарафанів. Пластичний, пружний матеріал створюється шляхом рогожкового методу переплетення волокон, що забезпечує просту та комфортну роботу: при крою, пошитті та декоративній обробці тканини. За бажанням, на поверхню можуть бути нанесені вишивки з кольорових ниток, бісеру, намистин та металевої фурнітури.
В інтернет-магазині “Текстиль-Контакт” представлено полотно в приємному бірюзовому відтінку, який личить представницям прекрасної статі всіх кольоротипів. Наприклад, сукня м’ятного відтінку чудово підкреслить природну яскравість рудоволосої пані, додасть яскравості для блондинки і забезпечить ніжний рум’янець на шкірі брюнетки. Вибір полотна для сукні з вторинної сировини – це не тільки бюджетно, але й ультрамодно, такі вбрання можна зустріти у колекціях знаменитих дизайнерів. Боротьба із забрудненням навколишнього середовища, а також підтримка переробки відходів, дозволяє самостійно прикласти руку у збереженні чистої та процвітаючої екології.
Вже багато було сказано про важливість використання тканин із вторинної сировини, адже це допоможе кожному підтримати сприятливий стан екології. Але не варто забувати, що виробники намагаються кожному полотну ресайклінг надати ще й розкішного вигляду. Це торкнулося й лінійки декоративних тканин із принтом із вторинної сировини від Текстиль-Контакт. У каталозі можна знайти матеріали:
Хоч і без принта, але також заслуговує на увагу – універсальне двостороннє полотно рогожка-меланж з вторинної сировини. Виготовляється на основі поліестеру з використанням натуральної бавовни, у пропорціях – 74% на 26%. Заявлені розміри становлять густину 260 мг/кв.м., а ширина – 305 сантиметрів. При створенні використовується метод рогожкового переплетення ниток, який забезпечує міцність, зносостійкість та пластичність матеріалу. Нейтральні відтінки (кремовий, сірий, бежевий та пісочний) дозволяють використовувати тканину для пошиття побутового текстилю, особливо часто можна зустріти в готельно-ресторанному бізнесі.
Компанія «Текстиль-Контакт» із задоволенням підтримує ідею турботи про довкілля. Переробка відходів дає друге життя старим речам, а покупці мають можливість долучитися до всесвітньої боротьби за чистоту екології.
До керівництва підприємства звернулися співробітники обласної станції переливання крові з проханням здати кров для потреб… Read More
Новорічний настрій уже стукає у двері, а разом із ним — фантастичні подарунки від VARUS!… Read More
В Одеській області два співробітники районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки продавали військовозобов'язаним відстрочки. Read More
У Південному попрощалися одразу з двома загиблими воїнами - солдатом Марковським Ігорем Григоровичем і бойовим… Read More
Із п'ятниці, 22 листопада, в Одесі відновлено роботу автобусів № 105 і №105-А за постійним… Read More
У п'ятницю, 22 листопада 2024 року, у зв'язку з плановими роботами на міських електромережах деякі… Read More