Що потрібно знати під час купівлі нерухомості в Брукліні?

Жителі України, які готові інвестувати в нерухомість Нью-Йорка, стикаються з деякими проблемами, оскільки купівля житла за кордоном відрізняється від того, як це робиться в Україні. З чого розпочати пошук житла та що потрібно для правильного оформлення угоди?

Що вибрати: кооператив чи кондомініум?

Найбільш перспективний район для комфортного проживання та для вигідного інвестування в нерухомість Нью-Йорка – це, звичайно, Бруклін. Вартість житла у цьому районі постійно зростає, тому купити квартиру у Брукліні означає вигідно інвестувати свої фінанси. Навіть якщо ви плануєте переїзд до Нью-Йорка лише через кілька років, про покупку квартири потрібно задуматися вже зараз. Це допоможе заощадити гроші на покупці, без зайвого поспіху оформити всі документи та заробляти на здачі квартири в оренду.

У Брукліні є два види квартир, які можна придбати — кооператив і кондомініум:

  • При купівлі кондомініуму покупець стає власником нерухомості та отримує документи, що підтверджують власність на квартиру. Власник кондомініуму також отримує свою частку загальних приміщень у будівлі. За такої купівлі власник, незалежно від площі житла, повинен сплачувати податок на нерухомість. Оформлення купівлі-продажу кондомініуму не займає багато часу і вимагає великої підготовки. Також житло без проблем можна здавати в оренду.
  • Така форма власності на нерухомість як кооператив відрізняється від кондомініуму. Купуючи квартиру в кооперативі, покупець стає не власником квартири, а акціонером компанії, якій належить будівля з квартирами. На нерухомість з такою формою власності діють дуже привабливі ціни, але можуть виникнути проблеми зі здаванням квартири в оренду, оскільки власники будинку пред’являють високі вимоги до акціонерів.

Як відбувається покупка нерухомості в Брукліні?

Якщо підходящий варіант квартири знайдено і зібрано необхідну суму, потрібно переходити до більш рішучих дій. Щоб купити нерухомість у Брукліні перше, що необхідно – відправити свою пропозицію про покупку продавцю. Якщо ви подивилися житло, поспілкувалися з продавцем і залишилися задоволені зустріччю, наступний крок — знайти юриста, який допоможе оформити угоду і представлятиме інтереси покупця під час купівлі-продажу квартири. Юрист готує всі необхідні документи та надає їх на ознайомлення. Якщо обидві сторони не мають претензій, покупець підписує документи та вносить депозит на квартиру. Як правило, ця сума не перевищує 20% загальної вартості житла. Для внесення повної вартості слід отримати дозвіл з банку, а потім подати заявку і всі необхідні документи в асоціацію власників будинку, якщо ви купуєте житло в кооперативі. При покупці кондомініуму таку заявку подавати не потрібно. Після отримання всіх дозвільних документів та іпотечного кредиту угоду можна вважати завершеною, а себе щасливим власником нерухомості в Брукліні.


*на правах реклами

Share

Recent Posts

  • Новини

В Одесі потеплішає: прогноз погоди на суботу, 12 квітня

У суботу, 12 квітня 2025 року, в Одесі та Одеській очікується відносно тепла погода —… Read More

11-04-2025 в 20:34
  • Новини

Усі перейменування одеських вулиць — правомірні: експертна комісія дала згоду

В Одесі офіційно підтвердили законність перейменувань вулиць, здійснених у межах декомунізації. Мова йде про низку… Read More

11-04-2025 в 19:36
  • Статті

Вулиця, яка більше не сміється: від Ільфа і Петрова до сім’ї Глодан (відео)

Ви точно чули про книги та фільми «12 стільців» і «Золоте теля». Ілля Ільф і… Read More

11-04-2025 в 18:33
  • Новини

QR-шахрайство в Одесі: дівчина створила копію сайту та приймала оплату за паркування

Правоохоронці в Одесі викрили 23-річну жінку, яка підозрюється у створенні фейкового сайту для оплати паркування.… Read More

11-04-2025 в 17:44
  • Новини партнерів

Страхування та захист iPhone 16 Pro: чи потрібно оформлювати?

Купівля флагмана – це інвестиція. iPhone 16 Pro – потужний, функціональний і дорогий смартфон, який… Read More

11-04-2025 в 17:04
  • Статті

Ліцеї замість шкіл: як шкільна реформа вплине на учнів та вчителів у регіонах

Від 1 вересня 2027 року Україна має перейти на 12-річну систему шкільної освіти. За проєктом… Read More

11-04-2025 в 16:43