Новини партнерів

Подорожуємо автобусом: чому це вигідно та зручно?

Рано чи пізно під час планування поїздки за кордон постане питання, яким видом транспорту скористатися. Залізничний транспорт обмежений географічно, тому більшість людей обирає подорож автобусом: це зручно та дозволяє зекономити кошти.

В чому переваги подорожі автобусом?

Автобусні пасажирські перевезення мають ряд переваг:

  1. Доступність та відмінне географічне покриття. Автобусом можна подорожувати у будь-яку країну Європи. Особливо вигідно купити квиток на автобус у ті країни та міста, в які не прокладено залізничні колії й добратися іншим шляхом нема змоги.
  2. Економія. Квитки на автобус коштують дешевше, ніж на залізницю і тим паче на літак. Також такі категорії громадян як пенсіонери та діти віком до 6 років мають пільги на оплату квитків.
  3. Зручність. Як правило, більшість автобусних рейсів прямі й без пересадок доставлять пасажирів з пункту відправлення до пункту призначення. Також подорожувати автобусом цікаво, через те, що можна споглядати ландшафти та інші цікавинки під час подорожі.
  4. Комфорт. Кожен автобус забезпечений системою кондиціонування. Навіть якщо автобус стоїть у черзі на кордоні система кондиціонування працює та забезпечує пасажирів чистим повітрям. Влітку вона направлена на охолодження, а взимку на обігрів. Також водії автобусів безкоштовно пригощають кавою, чаєм, морозивом і навіть шампанським. Щоб приготувати гарячий перекус (пюре чи локшину), пасажири завжди можуть розраховувати на окріп.
  5. Швидкість. Існує багато різних рейсів з однаковим маршрутом. Тому на автобус завжди можна придбати квиток. Особливо, якщо не купувати на сайтах компаній-перевізників, а скористатися, наприклад, таким сервісом як infobus.eu/ua. Це вигідно, тому що на infobus.eu/ua представлені рейси не одного перевізника, а багатьох. Тому більше шансів купити квиток та обрати найвигідніший маршрут на відповідну дату. Під час покупки квитків варто звернути увагу на пересадки та час в дорозі. Як правило, автобусні маршрути побудовані дуже зручно і здійснюються практично без пересадок. Наприклад, у напрямку Одеса Бухарест автобус довезе без пересадок всього за 11 годин.

Як правильно упакувати валізу?

На один придбаний квиток на автобус пасажир має право перевезти ручну поклажу, розміром до 55x35x20 см, та велику валізу, розміром 60x50x120 см. Це стандартні умови. Але перевізник може змінювати правила. Тому під час покупки квитків обов’язково виясніть, який багаж можна безкоштовно провезти на один квиток.

Люди, які не мають досвіду далеких подорожей, неправильно наповнюють свої валізи. Вони складають речі як зазвичай це роблять у шафу: згинають їх квадратами та кладуть стопками. Таким чином втрачається місце у валізі.

Ось декілька способів, які допоможуть ергономічно упакувати усі речі.

  1. Рекомендується блузки, піджаки та спідниці не згинати у валізі, а розмістити на всю можливу довжину. Так можна зекономити купу місця. Дрібні речі (шкарпетки, краватки) краще за все звернути та покласти у взуття.
  2. Футболки, батники та светри можна пакувати, згортаючи у трубочки. Такий метод пакування не лише допоможе зекономити місце у валізі, а й збереже одяг більш випрасуваним.
  3. Об’ємні речі, такі як куртки, краще за все перевозити у валізах з використанням вакуумних пакетів. Пакети зроблять речі пласкими, завдяки чому збільшиться місткість валізи.
  4. У валізу на колесах важкі речі рекомендується класти на низ, а більш легкі — на верх. Це зменшить вагу валізи та додасть їй стійкості.
  5. Аптечка, документи та гроші, а також речі, які можуть знадобитися під час подорожі, мають упаковуватися у ручну поклажу, щоб завжди бути під рукою.

*на правах реклами

Share

Останні статті

  • Статті

Вони втратили все і розпочали з нуля: три історії переселенців на Одещину

У селищі Бородіно ще до війни за підтримки держави був побудований соціальний Центр для постраждалих… Читати далі

2024-09-16
  • Новини

Чергою з кулемета: на Одещині військові знешкодили морську міну (відео)

На узбережжя Одещини викинуло чергову морську міну, яку було оперативно знищено українськими військовими. Про це… Читати далі

2024-09-16
  • Статті

Відновлення після війни: як військовий починав нове життя після поранення

14 лютого 2023 року військовий Віталій Верес отримав важке поранення під час оборони Бахмута, коли… Читати далі

2024-09-16
  • Статті

Будинки покинули, а калину — забрали: історія одного вимушеного переселення

Вересень. Налилася червоним кольором калина, яка є одним із символів України. Колектив обласного центру національних… Читати далі

2024-09-16
  • Новини

В Одесі та Одеській області стався землетрус: що відомо (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

16 вересня 2024 року мешканці Одеси та регіону відчули підземні поштовхи. У будинках гойдалися люстри,… Читати далі

2024-09-16
  • Статті

Пам’ять Володимира Панченка вшанували у Любашівці

Другого вересня, у день народження митця, якому мало виповнитися 70 років, в медіацентрі Любашівської публічної… Читати далі

2024-09-16