Новини партнерів

Курси з фронтенду: як здобути професію мрії

Напевно, багато хто чув таку приказку: «Зустрічають по одягу – проводжають за розумом». Це стосується не лише людей, а й сайтів. Чим привабливіший одяг (верстка, дизайн), тим більше відвідувачів. У разі за верстку відповідає фронтенд-разработчик. Простими словами front end це те, що бачить користувач, відкриваючи сторінку.

Сучасність нам диктує нові правила та нові вакансії, серед яких сьогодні на піку популярності фронтенд-розробник. Причому отримати таку спеціальність досить легко, потрібно пройти курси front end онлайн та стати частиною ІТ-індустрії.

Онлайн курс охоплює весь процес створення сайту: від макетів у форматі PSD до отримання адаптивного документа.

Багато хто вважає, що онлайн-курси – це переважно теорія, але не у випадку з фронтендом. Тут головний упор робиться на практичну частину та домашні завдання.

Кому можуть бути цікаві та корисні курси з front end?

Якщо ви творча людина і звикли крокувати в ногу з часом, вас цікавить веб-дизайн, таке навчання точно для вас. Також пройти навчання з фронтенду можна, якщо ви:

  • контент-менеджер;
  • графічний дизайнер;
  • Веб-дизайнер;
  • або просто хочете займатися створенням сайтів.

Не треба заглиблюватися в алгоритм і структуру даних, знати “на відмінно” математику. Ця галузь IT-індустрії досить поблажлива до новачків. Головний обов’язок Front end-розробника – це тандем програмування та творчості.

Що входить до обов’язків розробника інтерфейсу?

Отже, перш за все, фахівець повинен уміти створювати каркас сайту, застосовуючи мову розмітки HTML, а також красиво його оформляти, використовуючи мову стилів CSS, керуюсь макетом веб-дизайнера. Також потрібно вміти працювати з мовою програмування JavaScript.

Не варто забувати про анімацію та інші ефекти, які надають сайту родзинку, якусь жвавість і, звичайно ж, простоту, щоб користувач легко міг працювати з функціоналом.

Що вибрати курси чи самонавчання?

Для самостійного навчання потрібно мати високу самодисципліну, усидливість і бути орієнтованим на результат. Необхідну теорію, практичні завдання, пошук навчальних матеріалів вам доведеться повністю покласти на свої плечі. Тобто вам потрібно буде достатньо вільного часу, щоб спочатку підібрати необхідну базу, потім її проштудувати і застосувати на практиці. Звичайно, самонавчанням краще займатися, якщо є досвід у програмуванні. Початківцям краще віддати перевагу курсам.

При онлайн-навченні за вами буде закріплений досвідчений тренер, який відповість на будь-яке питання, що стосується і практики, і теорії. Також у групі будуть й інші учні, а це завжди своєрідне змагання, яке стимулює бути найкращим із найкращих.

Share

Останні статті

  • Статті

Вони втратили все і розпочали з нуля: три історії переселенців на Одещину

У селищі Бородіно ще до війни за підтримки держави був побудований соціальний Центр для постраждалих… Читати далі

2024-09-16
  • Новини

Чергою з кулемета: на Одещині військові знешкодили морську міну (відео)

На узбережжя Одещини викинуло чергову морську міну, яку було оперативно знищено українськими військовими. Про це… Читати далі

2024-09-16
  • Статті

Відновлення після війни: як військовий починав нове життя після поранення

14 лютого 2023 року військовий Віталій Верес отримав важке поранення під час оборони Бахмута, коли… Читати далі

2024-09-16
  • Статті

Будинки покинули, а калину — забрали: історія одного вимушеного переселення

Вересень. Налилася червоним кольором калина, яка є одним із символів України. Колектив обласного центру національних… Читати далі

2024-09-16
  • Новини

В Одесі та Одеській області стався землетрус: що відомо (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

16 вересня 2024 року мешканці Одеси та регіону відчули підземні поштовхи. У будинках гойдалися люстри,… Читати далі

2024-09-16
  • Статті

Пам’ять Володимира Панченка вшанували у Любашівці

Другого вересня, у день народження митця, якому мало виповнитися 70 років, в медіацентрі Любашівської публічної… Читати далі

2024-09-16