Сучасна людина і дня не може прожити без телефону, який дозволяє не лише телефонувати та спілкуватися у соціальних мережах, а й виконувати подекуди складніші завдання. Якщо ваш смартфон все частіше дає збій і не може як слід працювати через оновлення, то це означає, що він застарів і для повноцінної роботи вам треба замінити його на новий. На що звернути увагу, обираючи новий смартфон?
Більшість покупців купують смартфон виключно по зовнішньому вигляду та критерію «подобається» чи «не подобається», але такий підхід неправильний. Обираючи телефон, варто в першу чергу враховувати технічні характеристики.
На що звернути увагу?
Порада №1 — місткість пам‘яті. Щоденно, ми скачуємо контент з інтернету, робимо безліч фото та відео. Щоб усе це зберігалося та не впливало на роботу телефону, він має бути оснащений великим об’ємом пам’яті.
Мінімальна місткість пам’яті має становити не менше 64 Гб. До речі, нові моделі SAMSUNG Galaxy оснащені пам’яттю в розмірі 256 та 512 Гб. Це саме ті телефони, які «літають», а не просто виконують поставлені задачі. Ознайомитися з технічними характеристиками телефонів з великим об’ємом пам’яті можна за посиланням: https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/mobilnye_telefony_samsung-galaxy-s23-ultra.html.
Порада №2 — місткість оперативної пам‘яті. С кожним роком обсяг інформації збільшується, а це означає, що телефон має встигнути за всіма оновленнями. Тому при покупці нового смартфона варто враховувати місткість оперативної пам’яті. Він має бути достатнім, щоб смартфон міг легко виконати усі поставлені задачі. Для смартфонів, які працюють на системі Android, рекомендований обсяг оперативної пам’яті має складати від 6 Гб.
Порада №3 — характеристики екрана. Саме за допомогою екрана ми отримуємо необхідну інформацію. Чим більший екран, тим зручніше переглядати повідомлення, серфити в інтернеті. Але варто пам’ятати, що чим більший екран, тим швидше буде розряджатися телефон. Також треба звернути увагу на матрицю та роздільну здатність.
Від якості матриці залежить якість передачі колірної гамми та яскравість. Найновіший тип матриці — AMOLED. Вона добре працює з кольорами та робить чорний більш насиченим та чітким. Роздільна здатність екрана вказує на кількість пікселів. Чим більше пікселів, тим вища роздільна здатність, а це означає, що ми маємо більш чітке та деталізоване зображення.
Порада №4 — камера. Якщо ви плануєте активно використовувати телефон як фотоапарат, то під час покупки звернуть увагу на кількість камер, а також на їхні головні характеристики: кількість мегапікселів, технічні характеристики зуму, фокусна відстань та число діафрагми. Якщо ж фото для вас непріоритетне, то вам краще купити телефон зі звичайною камерою, яка теж непогано впорається з фотографуванням. Але при цьому ви заплатите за телефон менше грошей.
Щоб захистити екран смартфона від тріщин та потертостей, використовується захисна плівка або скло.
Захисна плівка — тонкий полімерний виріб, на який нанесено адгезивний пласт. Плівка фіксується на телефон за допомогою клейкого покриття та у разі необхідності легко знімається, не залишаючи слідів.
До переваг захисних плівок можна віднести:
Серед недоліків — недостатній захист від ударів.
Захисне скло для екрана виготовляється з синтетичного матеріалу та в результаті хімічної обробки набуває необхідних захисних властивостей.
До переваг захисного скла відносяться:
*на правах реклами
Ми живемо в час історичних подій. 10 років Революції Гідності, 20 років Помаранчевої революції, роковини… Read More
До керівництва підприємства звернулися співробітники обласної станції переливання крові з проханням здати кров для потреб… Read More
Новорічний настрій уже стукає у двері, а разом із ним — фантастичні подарунки від VARUS!… Read More
В Одеській області два співробітники районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки продавали військовозобов'язаним відстрочки. Read More
У Південному попрощалися одразу з двома загиблими воїнами - солдатом Марковським Ігорем Григоровичем і бойовим… Read More
Із п'ятниці, 22 листопада, в Одесі відновлено роботу автобусів № 105 і №105-А за постійним… Read More