Купівля квартири - це не тільки про ціну та модні новобудови. Одним із ключових факторів вибору житла є його місцезнаходження. Не всім підходить життя у великому місті. Зайва суєта, пробки на дорогах, довга дорога на роботу та багато інших факторів відштовхують тих, кому це не потрібно. У цій статті розповімо про особливості вибору житла у невеликому місті.
Одним з ідеальних бюджетних варіантів може стати передмістя або невелике місто поблизу мегаполіса.
На прикладі Одеси таким невеликим і спокійним містом може виступати Чорноморськ. Також можна купити квартиру в Южному. Це два невеликі портові курортні та спокійніші в порівнянні з Одесою міста, розташовані в часовій доступності від неї.
У Южному, як і скрізь, є простіше житло, а також свої елітні новобудови. Як приклад можна навести ЖК «KOKOS AVENUE» — житловий комплекс закритого типу площею 1,86 га і всього за 400 метрів від Чорного моря.
Життя в невеликому місті має цілу низку переваг, але не позбавлене й недоліків. У цьому розділі поверхнево торкнемося більшості з них
У невеликих містах ціни, як правило, нижчі за всі види товарів та послуг, у тому числі і на нерухомість. Пов’язано це зі зниженим попитом та пропозицією на весь ринок загалом. Таким чином, за ті ж гроші, в невеликому місті продаються квартири вищої якості, ніж у мегаполісах.
Нижче в невеликому місті і ціни на комунальні послуги, і повсякденні потреби, а рівень комфорту та якість життя здебільшого не поступаються життям у мегаполісі.
Ритм життя в таких містах найчастіше повільніший, і може забезпечити затишну та розслаблену атмосферу. Люди, які прагнуть такого життя, відчувають тут більше свободи і менше стресу.
Пробки та трафік на дорогах тут рідкісне явище, що робить переміщення комфортнішим та швидшим.
У невеликих містах присутні тісніші зв’язки та знайомства між жителями, що може створювати більш теплу та загальну атмосферу для життя.
Життя в невеликому місті має не тільки переваги, але й низку недоліків. Здебільшого ці недоліки пов’язані з молодим та працездатним населенням.
Робота, низькі зарплати та неможливість реалізувати себе у професії — одні з ключових чинників відтоку молоді з подібних населених пунктів до мегаполісів.
У невеликих містах часто доступний лише обмежений спектр пропозицій з працевлаштування, особливо у специфічних галузях.
Навчання та подальше працевлаштування у мегаполісах — ще один фактор відтоку молоді у бік мегаполісів. Медицина, як правило, у подібних містах обмежена лише базовим набором послуг.
Спорт, творчість і розваги також дуже поступаються можливостям мегаполісів і також відштовхують своєю обмеженістю саме молоде покоління.
*на правах реклами
У п'ятницю, 22 листопада 2024 року, у зв'язку з плановими роботами на міських електромережах деякі… Read More
1003-й день Україна протистоїть повномасшатабній агресії російської федерації. На ранок, 22 листопада, ситуація на фронті… Read More
В Одесі 49-річна водійка автомобіля «Ssang Yong» наїхала на жінку, яка переходила проїжджу частину і… Read More
Доброго ранку, друзі! Почніть свій день з посмішки - ми підготували для вас свіжу порцію… Read More
Привоз в останню декаду листопада: легкий дощик, «тяжкий» вітерець. Людей (чи так здалось) менше, аніж… Read More
Що святкують в Україні та світі 22 листопада. Історичні події, пам'ятні дати, народження відомих людей… Read More