Новини партнерів

Як правильно вибрати тканину для пошиття спецодягу?

Під час вибору тканини для пошиття звичайного одягу у нас з'являється безліч питань. Коли ж мова заходить про тканину для пошиття спецодягу, кількість питань подвоюється, адже для такого одягу тканина потрібна особлива.

Яким вимогам має відповідати тканина для спецодягу?

Вже виходячи з назви зрозуміло, що спецодяг має бути виготовлений з тканин, які не використовуються для пошиття повсякденного одягу. Як розповіли експерти компанії Special Textile Group (STG), яка вже понад 16 років займається поставками та продажем інноваційних захисних спецтканин, тканина для спецодягу має бути:

  • зносостійкий;
  • стійкою до розтягування та розривів;
  • незмінною;
  • гігроскопічній;
  • забезпечуючий повітрообмін.

Щоб тканина стала ще міцнішою та виконувала свої захисні функції, її обробляють спеціальними розчинами. Залежно від виду обробки, тканина може бути водонепроникною, вогнетривкою, стійкою до агресивного середовища, наприклад, кислот. У підготовці тканини до пошиття спецодягу важливо також враховувати, що разом зі своїми захисними функціями, тканина не повинна викликати різного роду подразнення та алергічні реакції у людини, яка її носитиме. Тому дуже важливо вибирати тканину для пошиття спецодяг у перевірених постачальників, які працюють із європейськими брендами та мають усі необхідні сертифікати відповідності.

Як вибрати спецтканину?

Вибираючи таку спеціальну тканину, важливо звернути увагу на щільність і склад.

Експерти компанії Special Textile Group не рекомендують купувати тканину для пошиття спеціального одягу щільністю нижче 190 г/кв.м. Залежно від того, на яке виробництво або для яких цілей планується виготовити спецодяг, рекомендується вибирати тканину густиною від 190 до 320 г/кв.м. На сьогоднішній день покупцю пропонуються тканини так званих сумішевих матеріалів, до складу яких входять і натуральні, і синтетичні волокна.

Для пошиття спецодягу на літо краще купити тканини, в яких міститься більше бавовни. У такій спецівці не буде спекотно в літню спеку. Якщо купувати тканину для пошиття зимового спецодягу, то рекомендується віддати перевагу тканинам, у складі яких є і натуральні, і синтетичні волокна. Натуральні допоможуть тілу «дихати» і забезпечать повітрообмін, а синтетичні зроблять спецодяг більш довговічним.

Чому потрібно купувати тканину зі спеціальним маркуванням?

Для пошиття спецодягу важливо використовувати якісний матеріал, оскільки від цього в першу чергу залежать його зносостійкість та захисні характеристики. Компанії, які вже багато років працюють на ринку постачання та продажу тканин для пошиття спецодягу, наносять на свою продукцію спеціальне маркування. Це робиться насамперед для того, щоб убезпечити покупця від підробки. Також надалі покупцеві буде легше ідентифікувати якісну тканину від підробки.

Share

Recent Posts

  • Новини

Італія допоможе відновити зруйновану інфраструктуру Одещини

Італія заявила про готовність підтримати відновлення Одеської області через реалізацію низки спільних проєктів. Це питання… Read More

2024-11-22
  • Статті

Маленька історія про великі серця: як вчителька з Херсону та її учні наближають перемогу

Ця історія про учнів херсонської школи та їхню вчительку Олену, які підтримують українських захисників на… Read More

2024-11-22
  • Новини партнерів

Готуємося до Нового року та Різдва: як вибрати ідеальний подарунок для дитини

Новорічні свята вже не за горами. Саме час задуматися про подарунки. Кожна дитина вірить у… Read More

2024-11-22
  • Новини

На Одещині зафіксовано небезпечну інфекцію

Поблизу села Комишівка Саф'янівської громади Ізмаїльського району зареєстровано спалах африканської чуми свиней (АЧС). Це вже… Read More

2024-11-22
  • Новини

В Одесі сильний вітер повалив дерева та рекламні щити (фото)

Сьогодні, 22 листопада, в Одесі спостерігається потужний вітер, що призвів до падіння дерев та пошкодження… Read More

2024-11-22
  • Статті

Реабілітація за власний рахунок: чому ветерани залишаються сам на сам зі своїми проблемами

Руслан Тимченко пішов серед перших захищати Україну добровольцем. Спочатку потрапив на Миколаївський напрямок, потім –… Read More

2024-11-22