Складно уявити наше життя без мух, комарів, тарганів, ці комахи завжди живуть поруч із людиною, псуючи їй життя. Добре, що взимку більшість із них нам не надокучають, але як щойно прийде тепло, вони знову повернуться. Краще, звичайно, запастися засобами захисту раніше, щоб зустріти непроханих гостей у всеозброєнні.
Серед усіх видів комах найактивнішими можна назвати комарів, де їх тільки немає: і в лісі, і на річці, і на дачі, і навіть у квартирі. Щоб хоч якось стримувати їхню популяцію, потрібно постійно знищувати комарів, інакше від їхніх укусів на тілі не залишиться жодного живого місця.
Перш ніж розпочинати боротьбу з комарами, не зайвим буде дізнатися, скільки вони живуть і чим небезпечні для людини.
Насправді укуси не такі й нешкідливі, як здається багатьом.
Комари належать до двокрилих комах, які завдають дискомфорту людині навесні та влітку.
Після їх укусу на ураженому місці спостерігається почервоніння, припухлість і сильне свербіння. Крім цих нешкідливих симптомів, комарі можуть бути переносниками таких небезпечних захворювань, як малярія, лихоманка та енцефаліт.
Тривалість життя цих комах залежить від статі, температури повітря, рівня вологості та наявності достатньої кількості їжі. Так, самки живуть 2 місяці, а самці – лише 3 тижні.
Найсприятливіша температура для комарів – це +10-15 градусів, саме за таких показників самки можуть доживати до 119 днів. При +20 градусах вони не витримують і двох місяців, а при +25 термін їхнього життя скорочується до 40-43 діб. Звичайно, така тривалість життя спостерігатиметься при високому рівні вологості повітря та за наявності провіанту.
Кров ссавців, зокрема й людини, потрібна комарам для розмноження. Живлячись лише рослинною їжею, самки не зможуть зробити кладку, а отже – не буде нового потомства.
Щодо засобів захисту від комарів, то широкий вибір представлений на сайті https://nasekomym.net, тут можна знайти і електромухобійки, і побутові знищувачі, і інсектицидні лампи, і навіть концентрати проти комарів для обробки територій.
До речі, концентрати складаються з натуральних інгредієнтів. А це означає, що ні людині, ні домашній тварині шкоди вони не завдадуть. У їх складі – сік часнику, лимону та гераніол. Працювати з таким засобом легко та просто. Концентрат розбавляють водою у співвідношенні 1:4 та проводять обприскування всієї території дачної або присадибної ділянки, ретельно обробляючи кущі, дерева, альтанки, траву. Захисного ефекту вистачає на два тижні, звичайно, якщо пройде дощ, то обробку потрібно повторити.
Останнім часом користуються популярністю і ультразвукові відлякувачі комарів, вони не вбивають комах, а просто їх розганяють. Такі відлякувачі можна брати з собою на відпочинок, вони добре працюють, ультразвукові хвилі не впливають ні на людину, ні на тварин.
Заслуговують на увагу й інсектицидні лампи, принцип їх дії простий: комах приваблює спеціальний спектр УФ-лампи, злітаючись на світло, комарі торкаються сітки під високою напругою і гинуть.
Як бачите, асортимент захисних засобів від комарів досить широкий, вам залишилося лише зробити вибір.
При виборі нового розміру коліс використовується шинний калькулятор, який спрощує процес підбору. Read More
У суботу, 23 листопада 2024 року, в Одесі та Одеській області очікується прохолодна та вітряна… Read More
В Одесі встановлять 11 мобільних укриттів у місцях із великим скупченням людей. Рішення ухвалив виконавчий… Read More
Італія заявила про готовність підтримати відновлення Одеської області через реалізацію низки спільних проєктів. Це питання… Read More
Ця історія про учнів херсонської школи та їхню вчительку Олену, які підтримують українських захисників на… Read More
Новорічні свята вже не за горами. Саме час задуматися про подарунки. Кожна дитина вірить у… Read More