Важко уявити життя та роботу в сучасному світі без електрики. Воно потрібне нам не тільки для забезпечення освітлення, але і для живлення різних пристроїв, які ми використовуємо в побуті або на виробництві.
Безумовно, ми можемо тимчасово обійтися без деяких з них (наприклад, без телефону, телевізора або Інтернету). Однак в інших випадках тривале відключення електроенергії дуже невигідне і навіть небезпечне. Уявіть, що станеться з продуктами в холодильнику або морозильній катері, з системою опалення взимку або пристроями життєзабезпечення в лікарнях.
Для автономного виробництва електроенергії і було створено генератор. Це пристрій на основі двигуна внутрішнього згоряння, що виробляє електроенергію незалежно та автономно від електромережі.
Хороші електричні генератори можна використовувати як єдине джерело живлення в місцях, де немає можливості підключення до мережі або як аварійне джерело живлення у разі відключення електроенергії (наприклад, в індивідуальному будинку).
Насамперед потрібно визначити, де і за яких умов використовуватиметься пристрій. Також слід взяти до уваги тип та кількість приймачів, які від нього харчуватимуться. Залежно від цього, ви зможете вибрати найкращий електрогенератор для ваших потреб.
На що звернути увагу при покупці? Спочатку слід визначитися, який тип обладнання буде оптимальним для ваших умов. Усі генератори можна розділити на дві великі групи:
Стаціонарні електрогенератори використовуються в основному як аварійне джерело живлення у великих компаніях та установах (наприклад, у банках, офісах, лікарнях). Зазвичай вони характеризуються високою вихідною потужністю та, отже, великими габаритами.
Розрізняють стаціонарні електрогенератори в готовому корпусі (які окремо стоять) або пристосовані для індивідуальної установки. Вони можуть бути оснащені додатковими пристроями, такими як система автоматичного увімкнення або ряд функцій контролю.
Їх різновидом є стаціонарні агрегати-контейнери (які використовуються, наприклад, на великих будівельних майданчиках) або мобільні агрегати, виконані у вигляді двовісного причепа (використовуються, наприклад, для енергопостачання виїзних заходів).
У зв’язку з тим, що в сучасному житлі є безліч пристроїв, що потребують безперервного енергопостачання, стаціонарні генератори можна використовувати для приватного будинку, забезпечуючи аварійне електропостачання у разі відключення електрики в мережі.
Найчастіше вони мають рамну конструкцію та досить невеликі габарити, щоб їх можна було легко переміщати з місця на місце. Це гарне рішення, якщо вам потрібен електрогенератор на будівництво або додому як невеликий запас потужності на час проблем з живленням від мережі.
Однак слід пам’ятати, що такі генератори можуть важити кілька десятків кілограмів і для їх перенесення або завантаження в машину можуть знадобитися дві людини. А який генератор рекомендується для поїздки за місто, для кемпінгу чи походу чи ділянки?
Хорошим рішенням є інверторний генератор з невеликою потужністю та габаритами. Зазвичай він не більше чемодан, а важить близько 20-30 кг. Одна людина може легко запакувати його в багажник автомобіля. Важливою опцією є мінімальний рівень шуму під час роботи, тому його часто вибирають для вилазок на природу.
У Південному попрощалися одразу з двома загиблими воїнами - солдатом Марковським Ігорем Григоровичем і бойовим… Read More
Із п'ятниці, 22 листопада, в Одесі відновлено роботу автобусів № 105 і №105-А за постійним… Read More
У п'ятницю, 22 листопада 2024 року, у зв'язку з плановими роботами на міських електромережах деякі… Read More
1003-й день Україна протистоїть повномасшатабній агресії російської федерації. На ранок, 22 листопада, ситуація на фронті… Read More
В Одесі 49-річна водійка автомобіля «Ssang Yong» наїхала на жінку, яка переходила проїжджу частину і… Read More
Доброго ранку, друзі! Почніть свій день з посмішки - ми підготували для вас свіжу порцію… Read More