Спекотне літо вже не за горами, а значить, настав час задуматися про купівлю кондиціонера. Але як вибрати його і не платити за електрику влітку, як за опалення взимку? У цій статті розповімо, як користуватися кондиціонером та не отримувати космічні суми у платіжках.
Якщо ви збираєтеся купити кондиціонер, то Фокстрот це відмінне місце для покупки. Тут завжди доступний широкий асортимент на спліт системи, велику побутову техніку та іншу дрібну електроніку. Фокстрот співпрацює із відомими світовими брендами, що гарантує високу якість продукції. А у разі виникнення проблем завжди можна звернутися до служби підтримки за консультацією чи гарантійним ремонтом.
Це, мабуть, найголовніший показник економічності. Це маркування самого виробу (A, A+, A++, A+++) і що більше у назві «плюсів», то менше енергії витрачає спліт система.
Другим вагомим аргументом на користь вибору того чи іншого кондиціонера є приміщення, яке потрібно охолоджувати. Для невеликої кімнати не потрібний надто потужний кондиціонер. Він коштує дорожче та за замовчуванням споживає більше ресурсів. При цьому його ефективність буде надмірно.
Щоб ваш кондиціонер працював ефективно та довго, важливо правильно його встановити та обслуговувати. Рекомендується встановлювати спліт систему так, щоб на неї не потрапляли сонячні промені, а також подалі від джерел тепла (плита, духовка, батареї, інше). Нагрівання кондиціонера несе додаткове навантаження на нього і підвищує витрату електроенергії.
Рекомендується хоча б раз на рік проводити чищення та огляд спліт системи. Для деяких заходів краще скористатися послугами спеціаліста.
Інтелектуальні системи вивели кондиціювання на новий рівень і дозволяють робити таке:
Максимальної ефективності кондиціонування та тим самим додаткової економії можна досягти після гарної ізоляції приміщення.
Для цього можна зробити таке:
Це базові рекомендації, які разом різко знизять час роботи кондиціонера, що автоматично знизить споживання електроенергії.
Ще одним простим рішенням є раціональне та адекватне використання ресурсів. Замість того, щоб щоразу переохолоджувати приміщення до 18-20 градусів, фахівці рекомендують адаптуватися під постійну температуру на рівні 24-26°C.
Для більшості людей це оптимальна температура, яка дозволяє уникнути надмірного охолодження та пов’язаних із цим витрат енергії.
*на правах реклами
Поблизу села Комишівка Саф'янівської громади Ізмаїльського району зареєстровано спалах африканської чуми свиней (АЧС). Це вже… Read More
Сьогодні, 22 листопада, в Одесі спостерігається потужний вітер, що призвів до падіння дерев та пошкодження… Read More
Руслан Тимченко пішов серед перших захищати Україну добровольцем. Спочатку потрапив на Миколаївський напрямок, потім –… Read More
Викладачі проводять лекції в бомбосховищах, студенти навчаються з окопів, але конкурси та престиж вишу зростають,… Read More
На узвозі Віталія Блажка невдовзі почнеться будівництво нової дренажної системи. З 23 листопада 2024 року… Read More
Ми живемо в час історичних подій. 10 років Революції Гідності, 20 років Помаранчевої революції, роковини… Read More