Завдяки технічному прогресу багато хто вже давно забув, що таке прибирання віником, коли від кожного помаху пил піднімається вгору, а потім назад опускається на підлогу та поверхні меблів. Справжнім помічником господарок сьогодні є пилосос, який здатний зібрати навіть найдрібніші та непомітні частинки пилу та бруду у найнедоступніших місцях.
На ринку представлено безліч моделей пилососів, але високим попитом серед споживачів України і не тільки користуються пилососи Dyson, ці бездротові агрегати забезпечать у вашому будинку ідеальну чистоту.
Якщо ви вирішили придбати пилосос Dyson, то можете бути впевнені на 100 відсотків у надійності та якості вашого помічника. Але при покупці вам обов’язково потрібно буде звернути увагу на три моменти:
Щодо потужності, то тут все гранично ясно. Пилососів з великою потужністю – вище 1400 Вт, ви точно не знайдете. Вся справа в тому, що компанія виступає за екологічність, поступово знижуючи споживану потужність. Але якість прибирання та роботи агрегату від цього не страждає. Для вертикального вертикального пилососа оптимальною потужністю буде 200-700 Вт, а для циклонного – 1000-1400 Вт.
Габарити та вага відіграють роль, якщо прибирати в будинку діти. Вага бездротових пилососів коливається в межах 1-7 кг. Погодьтеся, навіть дорослому не завжди зручно утримувати в руках прилад вагою 7 кг. При купівлі дротового пилососа на вагу можна і не звертати увагу, в руках носити його не потрібно.
Щодо тривалості роботи, то для власників невеликих квартир підійде пилосос, який може працювати на одній зарядці 20 або 30 хвилин. Але для будинків та великих квартир краще купувати прилад, який зможе автономно працювати не менше години, щоб ви встигли скрізь прибрати.
Щоб порохотяг справлявся з усіма своїми обов’язками, обов’язково при покупці зверніть увагу на насадки, які йдуть разом з приладом. Зазвичай комплект складається з таких насадок:
У кожної насадки своя форма та розміри. Всі вони знімні, тому після використання ви зможете їх почистити або помити.
Пилососи Дайсон не вбиваються, але, якщо дотримуватися правил експлуатації, інакше ваш помічник швидко вийде з ладу.
У жодному разі не пилососьте вологе сміття, золу або попіл, борошно або цукрову пудру, крупи, які часто розсипаються на підлогу на кухні. Їх краще змісти віником або зібрати вологою ганчіркою.
Слідкуйте за наповненням контейнера, чим більше сміття в ньому, тим нижча потужність всмоктування і вищий ризик серйозних пошкоджень, які не можна буде усунути без ремонту.
Періодично чистіть насадки та не зберігайте акумулятор у розрядженому вигляді.
Софія Соколовська була більшовичкою, для одних терористкою, для інших революціонеркою. Повороти долі у житті «залізної… Read More
Кажуть, що у будинків, як і у людей, – своя доля. Якщо це так, то… Read More
Зміна сезону часто викликає посилення симптомів хронічних шкірних захворювань: екземи, псоріазу, грибка, алергії. Чому це… Read More
Напевно, немає такої людини, яка б не мріяла мати власний автомобіль. Купівля нового авто може… Read More
Сьогодні, 6 квітня 2925 року, українська культура зазнала важкої втрати: у віці 90 років померла… Read More
Серед десятків книг, присвячених одеській кухні, ви навряд чи знайдете видані українською. Англійською – так,… Read More