Поради для батьків школяра: як допомогти дитині у навчанні

Що зробити, щоби життя школяра перестало бути настільки нестерпним? Все набагато легше, ніж здається на перший погляд. Практика показує, що насправді достатньо привчити дитину до дисципліни і систематизації свого часу. Саме для цього ми і зібрали для вас кілька корисних порад.

  

Рівень навантажень

Не варто відправляти дитину в перший клас і одразу віддавати його на додаткові заняття в гуртки чи секції. Саме по собі нове «доросле» життя – це вже стрес. Школа не повинна перетворюватися на кару.

Якщо позбавити дитину можливості погуляти чи відпочити, а замість цього змусити робити домашні завдання, все може закінчитись появою проблем зі здоров’ям. І тоді не варто звинувачувати вчителів, як це часто роблять сучасні батьки. Запам’ятайте: відповідальність за здоров’я дитини несете виключно ви і ніхто інший.

Тут https://shkolyar.info ви знайдете підручники, готові домашні завдання та багато іншого – це знадобиться і вам, і дитині. Навчіть школяра користуватися сервісом правильно, і він зможе досягнути набагато більших успіхів у навчанні. Головне, щоб готові ДЗ використовувались для перевірки, а не переписування.

  

Комп’ютер

Багато хто стверджує, що комп’ютер шкодить дитині. Давайте будемо реалістами: шкодить дитині не комп’ютер, а те, що ви не навчили її шукати цікаву та корисну інформацію. Варто знову повернутися до очевидного факту: батьки обожнюють перекладати свою провину на весь білий світ, тільки не на себе.

Займіться освоєнням комп’ютера та Інтернету разом. Покажіть, які цікаві передачі можна знайти. BBC зняло велику кількість чудових програм про живу природу, Всесвіт, історію людства і т.д.

  

Пробудження

Варто уникати різких пробуджень. Стягування ковдри, шокуючий сигнал будильника і тому подібне – вам би особисто було приємно прокинутись від чогось подібного? Виявіть ніжність і турботу, зробіть гучніше улюблену музику сина чи дочки.

  

Повернення зі школи

Згадайте себе в дитинстві. Пам’ятаєте той перелік стандартних запитань, які вже стали шаблоном для більшості батьків? Згадайте те відчуття роздратованості кожен раз, коли лунала фраза «Як справи в школі, як оцінки?». Говоріть про щось хороше, прослідкуйте, які емоції переживає дитина після повернення зі школи.

  

Режим сну

За молодшими школярами варто наглядати. Поспілкуйтесь перед сном, заспокойте всі страхи, вислухайте, продемонструйте увагу та підтримку. Зранку школяр прокинеться впевненим і бадьорим.

Тільки від батьків залежить, ким виросте їхня дитина. Саме вони закладають в неї той фундамент, на якому в подальшому будується міцна і могутня фортеця.

Автор: Внештатный журналист

Share

Recent Posts

  • Статьи

Как одесская улица стала символом смены эпох: от генерала Цветаева до Героя Украины Геннадия Афанасьева (видео)

Одесская улица, помнящая Воронцова, советскую индустриализацию и десятилетия существовавшая под именем генерала Красной армии, теперь… Read More

22-05-2025 в 19:25
  • Статьи

Кино на английском и чайная лекция: афиша бесплатных событий Одессы 23-25 ​​мая

Хотим порадовать одесситов новостью об открытии новых пространств. На прошлой неделе мы уже анонсировали события… Read More

22-05-2025 в 18:22
  • Новости

Одесские памятники защищают от вандалов и времени (фото)

Специалисты одесского коммунального предприятия «Сервисный центр» обрабатывают городские памятники и прочие объекты монументального искусства, не… Read More

22-05-2025 в 17:12
  • Статьи

В фокусе — село Долинское: старые снимки и истории жителей Одесской области

Село Долинское Ренийской громады — самобытное. Все местные ребята и даже взрослые мужчины любят играть… Read More

22-05-2025 в 16:34
  • Новости

Умер известный одесский политик Юрий Крук

На 84-м году ушел из жизни политик Юрий Борисович Крук, который представлял в Раде Одесскую… Read More

22-05-2025 в 15:24
  • Новости

Под Одессой мужчина захватил часть стадиона и построил для себя бассейн

Житель Таировской громады самовольно захватил часть местного стадиона, построил там бассейн и употреблял психотропы. Его… Read More

22-05-2025 в 14:27