Поради для батьків школяра: як допомогти дитині у навчанні

Що зробити, щоби життя школяра перестало бути настільки нестерпним? Все набагато легше, ніж здається на перший погляд. Практика показує, що насправді достатньо привчити дитину до дисципліни і систематизації свого часу. Саме для цього ми і зібрали для вас кілька корисних порад.

  

Рівень навантажень

Не варто відправляти дитину в перший клас і одразу віддавати його на додаткові заняття в гуртки чи секції. Саме по собі нове «доросле» життя – це вже стрес. Школа не повинна перетворюватися на кару.

Якщо позбавити дитину можливості погуляти чи відпочити, а замість цього змусити робити домашні завдання, все може закінчитись появою проблем зі здоров’ям. І тоді не варто звинувачувати вчителів, як це часто роблять сучасні батьки. Запам’ятайте: відповідальність за здоров’я дитини несете виключно ви і ніхто інший.

Тут https://shkolyar.info ви знайдете підручники, готові домашні завдання та багато іншого – це знадобиться і вам, і дитині. Навчіть школяра користуватися сервісом правильно, і він зможе досягнути набагато більших успіхів у навчанні. Головне, щоб готові ДЗ використовувались для перевірки, а не переписування.

  

Комп’ютер

Багато хто стверджує, що комп’ютер шкодить дитині. Давайте будемо реалістами: шкодить дитині не комп’ютер, а те, що ви не навчили її шукати цікаву та корисну інформацію. Варто знову повернутися до очевидного факту: батьки обожнюють перекладати свою провину на весь білий світ, тільки не на себе.

Займіться освоєнням комп’ютера та Інтернету разом. Покажіть, які цікаві передачі можна знайти. BBC зняло велику кількість чудових програм про живу природу, Всесвіт, історію людства і т.д.

  

Пробудження

Варто уникати різких пробуджень. Стягування ковдри, шокуючий сигнал будильника і тому подібне – вам би особисто було приємно прокинутись від чогось подібного? Виявіть ніжність і турботу, зробіть гучніше улюблену музику сина чи дочки.

  

Повернення зі школи

Згадайте себе в дитинстві. Пам’ятаєте той перелік стандартних запитань, які вже стали шаблоном для більшості батьків? Згадайте те відчуття роздратованості кожен раз, коли лунала фраза «Як справи в школі, як оцінки?». Говоріть про щось хороше, прослідкуйте, які емоції переживає дитина після повернення зі школи.

  

Режим сну

За молодшими школярами варто наглядати. Поспілкуйтесь перед сном, заспокойте всі страхи, вислухайте, продемонструйте увагу та підтримку. Зранку школяр прокинеться впевненим і бадьорим.

Тільки від батьків залежить, ким виросте їхня дитина. Саме вони закладають в неї той фундамент, на якому в подальшому будується міцна і могутня фортеця.

Внештатный журналист

Share

Recent Posts

  • Новости

Прогноз погоды на субботу, 23 ноября: штормовое предупреждение

В субботу, 23 ноября 2024 года, в Одессе и Одесской области ожидается прохладная и ветреная… Read More

2024-11-22
  • Новости

В Одессе установят 11 новых мобильных укрытий

В Одессе установят 11 мобильных укрытий в местах с большим скоплением людей. Решение принял исполнительный… Read More

2024-11-22
  • Новости

Италия поможет восстановить разрушенную инфраструктуру Одесской области

Италия заявила о готовности поддержать восстановление Одесской области через реализацию ряда совместных проектов. Этот вопрос… Read More

2024-11-22
  • Общество
  • Статьи

Маленькая история о больших сердцах: как учительница из Херсона и ее ученики приближают победу

Эта история об учениках херсонской школы и их учительнице Елене, которые поддерживают украинских защитников на… Read More

2024-11-22
  • Новости

В Одесской области зафиксирована опасная инфекция

Вблизи села Камышевка Сафьяновской громады Измаильского района зарегистрирована вспышка африканской чумы свиней (АЧС). Это уже… Read More

2024-11-22
  • Новости

В Одессе сильный ветер повалил деревья и рекламные щиты (фото)

Сегодня, 22 ноября, в Одессе наблюдается мощный ветер, который привел к падению деревьев и повреждению… Read More

2024-11-22