Новости Одессы и Одесской области

Наші селекціонери вивели овочеву кукурудзу

Наші селекціонери вивели овочеву кукурудзу

Овочева кукурудза порівняно нова культура. Вперше з'явилася в кінці XVIII – на початку XIX століття в США. Протягом перших 100 років у світі було всього 12 сортів. Овочева кукурудза на відмінну під інших підвидів, має унікальний склад легкозасвоюваних вуглеводів: фруктоза, цукроза, глюкоза, мальтоза, рафіноза, глюкофруктоза. Овочева кукурудза є дієтичним продуктом – присутня у більшості дієтах, вважається лікарською рослиною придатною для щоденного вживання. Містить до 20% легкозасвоюваних цукрів, 12-15% крохмалю, близько 3% протеїну, 1% жирів, а також вітаміни С, b1, B2, PP, мінеральні солі Ca, K, Mg, Fe, Na, P, Cl, S та інші елементи. Все це робить її цінним харчовим і лікарським продуктом, за поживністю переважаючи зелений горошок, квасолю та інші овочі.

Не всі знають, що в банки консервують тільки овочеву кукурудзу.

Не зважаючи на те, що в 2015 році в Реєстрі сортів, дозволених для поширення в Україні є 67 сортів овочевої кукурудзи, фермери й досі в пошуках оптимального гібриду, який відповідав би сучасним критеріям агровиробництва: був стійкий до нестачі вологи, стійкий до хвороб і в той же час мав високу цукристість, гарний товарний вигляд.

Саме тому так гостро стоїть проблема оптимального гібриду овочевої (цукрової) кукурудзи. Абсолютно новий гібрид овочевої (цукрової) кукурудзи Багратіон F1. Новинка цього сезону: спільний україно-мексиканський гібрид Багратіон буде також цікавий для переробників: ТМ “Бондюель”, “Чумак”, “Торчин”, “Веселий фермер”, “Верес”. Але головні переваги гібриду зможуть відкрити дрібні фермери, що вирощують для реалізації на овочевих ринках та присадибники:

 • цей гібрид відноситься до суперсолодкої кукурудзи (цукристість близько 12%, до 5 днів не втрачає своїх смакових властивостей);

 • великі, надзвичайно потужні качани (понад 20 см);

 • не вибагливий до технології вирощування (посухостійкий, стійкий до стресових умов).

Тому, враховуючи вищесказане можна впевнено сказати, що Багратіон – це універсальний гібрид, мрія фермера та переробника.

Насіння можна замовити за телефоном: (067) 236-17-16, доставка перевізником. Хто погодиться посіяти по технології “Ідеальний конвеєр від МНАГОР”, знижка 10%.


*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.

avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о

Еще по теме

 • Один из одесских пунктов пропуска в Европу закроют на неделю

  Один из одесских пунктов пропуска в Европу закроют на неделю

  На автомобильном пункте пропуска «Рени» с 18 марта начнется реконструкция асфальтового покрытия.

  ПОДРОБНЕЕ
 • Не попадись на удочку мошенников: советы от «Имидж Клуб»

  Не попадись на удочку мошенников: советы от «Имидж Клуб»

  Мы живем в такое время, когда люди привыкли – никому нельзя доверять. Ведь на каждом шагу и в любой сфере есть мошенники, которые так и ждут ваших денежек. В компании Имидж Клуб решили разобраться, где нас подстерегает обман и как от него уберечься.   В каких сферах вероятнее всего вас могут обмануть? Помимо банковского дела

  ПОДРОБНЕЕ
 • Где одесситы берут питьевую воду?

  Где одесситы берут питьевую воду?

  Ни для кого не будет секретом то, что для Одессы актуален вопрос качества питьевой воды.  «Одесская жизнь» решила поинтересоваться у местных жителей, какую воду они используют, чем очищают, где приобретают. И вот, что нам рассказали.   Анна Петровна (93 года), пенсионерка, живет на ул. Говорова: Раньше я покупала воду. Но с тех пор, как увидела,

  ПОДРОБНЕЕ
 • «Фермерские войны»: полиция предотвратила столкновения и изъяла 3 «ствола»

  «Фермерские войны»: полиция предотвратила столкновения и изъяла 3 «ствола»

  Фермерские хозяйства не смогли решить хозяйственный спор в правовом поле до начала сбора урожая и перешли к силовому регулированию вопроса.

  ПОДРОБНЕЕ
 • Одесский врач победил на всеукраинском конкурсе

  Одесский врач победил на всеукраинском конкурсе

  Одесский врач признан лучшим на ежегодном Всеукраинском конкурсе «Главный врач года». Сергей Горищак, главврач 6-й детской поликлиники стал лучшим в номинации «Народный рейтинг». По информации пресс-центра Одесского горсовета, победителя в этой категории определяет онлайн голосование. Одесский главврач считает, что полученная им награда свидетельствует о народном признании и доверии. Вручение наград лучшим врачам Украины состоялось во время медицинской

  ПОДРОБНЕЕ
Все новости

Выбор редакции

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: