Лотогип Одесская жизнь

НОВОСТИ ОДЕССЫ И ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ

Главная / Новости читателей / Ульотні харчі
 
 

Ульотні харчі

Ульотні харчі

Уряд зняв зразу 2 обмеження на продукти: і 15% оптовим базам і 15% магазинам. Це такий менталітет урядів кидатись в крайності, то 20 продуктів обмежували що складало 80% продкошика бідного українця, то на всі 20 продуктів зняли. Треба було залишити хоч обмеження в магазинах 15%, чи 20% на 5-7 продуктів, які вживають бідні, щоб уряд не вважав що дотує людям і з середнім і великим доходамі: хліб чорний, молоко в пакетах, ліверну, кровянку, рибу путасу, яйця.

По білкам там можна набрати норму - 70 грам білка. Уряду вигідно зняття тотальне адже виросли і відрахування в бюджет. Адже 50 грн філе рік тому, і 71 грн зараз, то той же податок в %, тобто в відносних цифрах, то в абсолютних цифрах дає більше грошей наполовину (теорія відносності в математиці). А в депутатів совісті немає з їх вимогами до зарплати. Не нравиться – нехай звільняється. На їх місце 20 бажаючих. Це в селі лікарю треба платити бо немає конкурсу взагалі, і так робиться в Данії, де в депутатів малі зарплати але немає корупції і ВВП нормальний чомусь.

Закони пише в Раді апарат з тисячі людей, а не депутати. Депутат ідею дає. Вони і так отримують мабуть найбільші зарплати в Європі – 12 мінімалок, а ще є оздоровчі. В Германії депутат 5 мінімалок пишуть люди в коментах на сайті. Сегодня, 1400 і 7000 євро відповідно. В Польщі небагатій (в порівн. з Германією), як писала газета по-українські, в квітні польський в середньому 10 мінімалок. Португалія, небагата країна – до 10 міністри і депутати. (і чому в нас комбікрм курям імпортний, сапожнік без сапог, треба самим випускати, тоді яйця будуть дешевші) Кіровоградщина.

Автор: Валентин

2016-10-26 11:59:13

 

 
 
 
 
 
 
Валерий Жидков «Тамбовский Волк» презентует Одесситам новую концертную программу #Гуднайтшоу
 
 
Все права на материалы сайта принадлежат ИА «Центр медиа». Копирование и использование материалов возможны только с письменного разрешения или при наличии активной ссылки на этот сайт.
Copyright © 2009-2018, Центр медиа. All Rights Reserved.