Лотогип Одесская жизнь

НОВОСТИ ОДЕССЫ И ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ

Главная / Новости читателей / Як ми лікування зробили доступнішим
 
 

Як ми лікування зробили доступнішим

Як ми лікування зробили доступнішим

7% на медицину рекомендують фахівці тільки що по укррадіо. Так 7% від українського ВВП і німецького, яке в 15 раз більше, якщо рахувати валом (а не на душу), то все рівно вийде небо і земля.

7% від злиднів залишаються злиднями згідно арифметики, а 7% від багатства це – багатство. Корінь проблеми для укрхворих – ціна медикаментів. Вчора лікар приїздив і назначив мені пенсіонеру з 1300 грн. на 300 грн від радикуліту уколи дома.

Ми з родичем медиком, тепер пенсіонером, самі переполовинили це в 2 рази, менше на 150 грн. Без відома лікаря: Тобто німецьку Мільгаму де три вітаміна групи В в одній ампулі, поміняли на 2 вітаміна В1 і В12, але окремо в ампулах і українські, це мінус 100 грн. Тим більше по фармакології В6 інактивує В1, тому треба в різні години колоти. Деякі уколи поміняли на таблетки цього ж медикамента, це ще в 2р дешевше.

Потрібна срочно дотація на медикаменти, на всі 6000 назв не хаватить бюджету, але вибрати 300 штук з найб доведеною ефективністю (бо є медикаменти у яких ефект на рівні плацебо, тобто 20-25% ефективності) і дотувати на 25% хоч. Бо навіть збільшити бюджет медицині в 2 рази хворому нічого не дасть. На 40 млрд грн люди купують медикаменти. І 45 млрд бюджет медиків. Ну збільшать зарплати медикам в 2р, а мені від цього не легше, я все рівно не куплю і третини того, що назначить навіть професор медицини медуніверу, а він, я представляю, назначить не на 300 грн, а на 600 грн. А мені ще ліверну і кровяну ковбасу треба купити по 27 грн, хліб, крупи, молоко (треба щоб було і розливне як при совєтах з бочок для бідних), творог по 80 грн кіло. Райцентр

Автор: Вадим

2016-09-30 10:49:59

 

 
 
 
 
 
 
Дни польского кино в Одессе
 
 
Все права на материалы сайта принадлежат ИА «Центр медиа». Копирование и использование материалов возможны только с письменного разрешения или при наличии активной ссылки на этот сайт.
Copyright © 2009-2018, Центр медиа. All Rights Reserved.