Лотогип Одесская жизнь

НОВОСТИ ОДЕССЫ И ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ

Главная / Новости читателей / Не збагачувати російський ВВП
 
 

Не збагачувати російський ВВП

Не збагачувати російський ВВП

Чому досі дозволяють купувати російські автобуси «Мрія» для шкіл, як Рівненським школам?

Ми ж цим самим підтримуємо бюджет Росії, а потім за наші гроші вони роблять снаряди на заводах. Європа і США не купують товари в Росії два роки, щоб зменшити ввп Росії, як єдиний шлях зменшення її агресивності, а наші чиновники в Рівненській обладміністрації підпали під інф-ідеологічний вплив росрадіо і теле. І взагалі дивно Міносвіти вибирає автобуси. То підвіска не така то пружини не ті. Тоді як в особисте користування чиновники беруть авто по моторесурсу двигуна і трансмісії.

Черкаський автобус зроблений на базі японського авто Ісузу. Двигун японський з моторесурсом до капремонта 1млн км, тоді як російські до 300 тис км. І трансмісія японська. Якщо врахувати 2 капремонти двигуна і трансмісії, то російський виходить в процесі експлуатації дорожче школам. Хоча зараз росавтобус на 21% дешевший. Є англійське прислів’я – я не на стільки багатий, щоб купувати дешеві речі.

Росія вже багато років, як відмовилась купувати наші автобуси, щоб не підтримувати українське ввп. А ми?

Автор: Юрій

2016-08-09 10:40:27

 

 
 
 
 
 
 
Гала-концерт «Vivat-ballet» в Одессе
 
 
Все права на материалы сайта принадлежат ИА «Центр медиа». Копирование и использование материалов возможны только с письменного разрешения или при наличии активной ссылки на этот сайт.
Copyright © 2009-2018, Центр медиа. All Rights Reserved.