Новости Одессы и Одесской области


Сучасні футболки для вагітних

Сучасні футболки для вагітних

Футболки для вагітнихСучасні футболки для вагітних – це справжні витвори мистецтва, що вражають креативністю та добрим гумором. Майбутні матусі вибирають такі веселі вбрання, щоб підкреслити свій стан й відвернути увагу оточуючих безпосередньо від змін фігури. У цей чудовий період жінкам необхідно відчувати себе добре й постійно відчувати позитивні емоції, тому креативний одяг тут буде доречним як ніколи.

Форми, що поступово ростуть, провокують прекрасних леді корегувати звичний гардероб і відмовлятися від улюблених речей. Кричуща проблема «нічого надіти» під час вагітності вирішується лише за допомогою спеціального одягу. Виробники разом із талановитими дизайнерами винайшли спосіб об’єднати необхідну функціональність і стиль, щоб майбутні матусі могли створювати вражаючі й оригінальні образи, перебуваючи в цьому чудовому стані.

Сьогодні на ринку представлені моделі всіляких відтінків з різними барвистими принтами. Найбільш популярні написи «пузожитель» та «Kinder СЮРПРИЗ», а також завзяті послання від маленького бешкетника. Такі креативні футболки для вагітних можна знайти за приємною ціною, наприклад, у магазині modalaz.com.ua. Одяг зазначеної категорії обов’язково виготовляється з натуральних матеріалів (бавовни) та відрізняється просторим і зручним кроєм. Майбутнім матусям у цей період і так досить важко, тому футболка не повинна дратувати шкіру або заважати вільно рухатися.

Найважливіший етап в житті жінки має супроводжуватися океаном посмішок і позитивних вражень, але зміни фігури можуть зіпсувати настрій або навіть викликати депресію. Дизайнери з усього світу взяли на себе виконання відповідальної місії – піклуватися про емоційний стан майбутніх матусь.

Талановиті художники вигадали безліч веселих принтів, що позначають стан прекрасних дам і відповідають на найпопулярніші настирливі запитання. Тепер вагітним красуням не потрібно багатозначно зітхати після слів «а ти погладшала» або «Коли з’явиться малюк?», адже на животику буде красуватися малюнок «пузожитель» або гучне й вичерпне «як народжу – так скажу». Футболка з оригінальним зображення або висловлюванням стане чудовим подарунком майбутній мамі від люблячого чоловіка, друзів, колег або рідних. Та й самі вагітні дівчата не проти оновити гардероб стильною та кумедною дрібничкою. Таке вбрання стане чудовим подарунком для коханої дружини, яка носить під серцем маленьке щастя.

Внештатный журналист

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии

Выскажите ваше мнение. Это важно.

avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: